Hakkımızda

Doratek Medikal Spor cerrahisi (Artroskopi), Spinal, MaxilloFacial&Kraniyel ve ortopedi-travma dallarında sağlık sektörüne yenilikçi & patentli ürünler ve farklı iş çözümleri sunan üretici bir firmadır.

2008 yılında kurulmuş olan Doratek Medikal Spor cerrahisi (Artroskopi), spinal, kranial ve ortopedi-travma dallarında sağlık sektörüne yenilikçi ürünler ve farklı iş çözümleri sunan üretici bir firmadır. Gerekli kalite sistemi belgelendirmelerinin yanı sıra, kalite sistemi sürdürülebilir kalkınma için şirket tarafından en iyi şekilde benimsenmiştir. Doratek, yerel ve küresel pazar için markalaşmış tıbbi ürün hattına başarıyla hizmet vermektedir.

Türkiye ve Dünya Pazarında

Yüksek kalite ve ileri teknoloji

Doratek Spor Cerrahisi, Spinal, CMF (Kraniyel&Maxillofacial), ortopedi ve travma implantları için ürün ana markası PIEX® dir. Yerel ve global pazarın gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürünlerini AR-GE ekibi ve Lider Hekimleri ile sürekli iyileştirmekte ve geliştirmektedir. Doratek Medikal analiz edilmiş hasta ve cerrah ihtiyaçlarını son üretim teknolojilerini kullanarak en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiştir. Alanında uzman cerrahlar ile işbirliği yaparak sağlık sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. Güçlü satış ekibi ve satış kanalları (bayiler, distribütörler) ile Türkiye ve dünya sağlık pazarının ihtiyaçlarını belirleyerek yüksek kalitede ve ileri teknolojileri kullanarak tüm ürünlerini imal etmektedir.

Biz Kimiz?

Doratek Medikal, sektörde uzun yıllardır deneyimleri olan girişimci bir ekibin oluşturduğu birikimin 2008 yılında üretime dönüşmesi için kurulmuş bir üretim şirketidir. Yatırımlarını tamamen yerli sermayesi ile yapan bir TÜRK şirketidir.

Doratek medikal Ankara İvedik OSB’de sürekli gelişmeyi amaçlayarak Spor Cerrahisi, beyin cerrahi ve ortopedi alanlarında özellikle talaşlı imalat gerektiren implantların ve ilgili cerrahi el aletlerinin ve setlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Vizyon sahibi yönetim ve çalışan ekibiyle sürekli Ar-Ge çalışmaları yapmış ve geliştirdiği ürünleri yapmış olduğu ihracatlarla kanıtlamıştır.

Doratek Medikal, üretimin ihtiyacı olan tüm parametreleri bir araya getirerek hızlı, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunarak, alanının gerçek lideri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Scroll to Top
Görüşmeye başla
Doratek WhatsApp Danışma Hattı
Hoşgeldiniz, Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Welcome, How can we help you?